Mooie guapa contacteren
Meer info over
Naam:
Leeftijd:
Jaar
Woonplaats:
Provincie:
Land:
België
Sex date:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder

Jive92
25 Jaar · Voorschoten · Zuid-Holland
Beetje het zelfde type, serieus op zijn tijd maar wel de tijd nemen om lekker te feesten en leuke dingen te doen.
Mooie latina (25) neuken
Xannabella
36 Jaar · Herten · Vlaams-Limburg
Ik begeef me graag op het randje van netje en ordinair. Ik hou van provoceren en flirten. Toch duik ik nooit meteen met iemand het bed in. Ik hou van mannen die een beetje moeite doen. Dat is veel opwindender. Ik hou van mannen die niet
Natte meid (36) naaien

Fleurjeop
30 Jaar · Maarssen · Utrecht
Aan zeurpieten heb ik een hekel dus gaan zitten klagen over je ex, daar kom je bij mij helemaal nergens mee. Ik val op mannen die positief ingesteld zijn, die plezier kunnen maken om kleine dingen. Mannen die een niet om een geintje verlegen
Hitsige babe (30) benaderen
SpetterMeid
29 Jaar · Aarsele · West-Vlaanderen
Ik val op mannen die zichzelf goed verzorgen en de laatste mode volgen. Beetje stoer, maar wel met een soft spot. Sportief, getint uiterlijk. Geen bierbuik please - daar kan ik echt niet tegen. Ik stel toch niet te veel eisen? Of wel?
Lekkere latina (29) aanspreken
HarminaS
36 Jaar · Eelderwolde · Drenthe
Een normale leuke vent waar ik op kan rekenen, waar ik mee kan lachen en zonder witte sokken;) Daar ben ik dan :) vrijgezel en weer helemaal klaar voor een nieuw hoofdstuk, een nieuw avontuur!
Natte babe (36) verwennen