Meer info over Gypsy
Op relatiegebied ben ik nog een beetje zoekende. Ik laat dit graag nog even open om met een open vizier je te leren kennen. Hé hallo, laat ik me even voorstellen. Ik ben gypsy en een beetje een aparteling volgens sommige mensen. Hou ervan kreatief bezig te zijn en maak graag sieraden die ik dan verkoop aan vrienden en familie. Ik hou ervan om me een beetje apart te kleden, geen tien in een dozijn dus. Eigenlijk probeer ik zo dicht mogelijk bij me zelf te staan en mijn eigen identiteit te bewaren door me niet aan het mode beeld van het moment te houden maar mijn eigen smaak te volgen. Mijn kleding haal ik overal vandaan. In een klein boetiekje maar ook wel tweedehands op een rommelmarkt of tweedehandswinkel. Lekker struinen en op ontdekkingstocht gaan. Wanneer ik dan thuis kom met een leuk koopje kan ik daar dagenlang nog van genieten ;-) en er zo blij van worden.
Naam:
Gypsy
Leeftijd:
29 Jaar
Woonplaats:
Goes
Provincie:
Zeeland
Land:
Nederland
Sex date:
Ja
Slikken:
Misschien
Anaal:
Misschien
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Met
HarminaS
36 Jaar · Eelderwolde · Drenthe
Een normale leuke vent waar ik op kan rekenen, waar ik mee kan lachen en zonder witte sokken;) Daar ben ik dan :) vrijgezel en weer helemaal klaar voor een nieuw hoofdstuk, een nieuw avontuur!
Lekkere babe (36) daten
Duckface
25 Jaar · Amsterdam · Noord-Holland
Dat mag je me zelf vertellen. Mijn naam is Judith, ik ben een leuke, spontane, tikkeltje gekke BI meid die opzoek is naar nieuwe contacten. Als je verder dingen over mij wilt weten mag je me alles vragen!
Leuke babe (25) benaderen
Demisanchez
32 Jaar · Utrecht · Utrecht
volgt volgt
Natte Zuid-Amerikaanse (32) daten
BorninBrazil
66 Jaar · Brugge · West-Vlaanderen
Een romantische en gepassioneerde man, ik ben nog ouderwets en wil graag behandeld worden als een koningin. Ik zal dan goed voor jou zorgen zoals een vrouw dat hoort te doen voor een man. Ook graag lief en grappig, dit was het. Hallo
Geile babe (66) verwennen
Pindapanda
30 Jaar · Eindhoven · Noord-Brabant
Leuk, knap, aantrekkelijk, gespierd? Ik ben gek idee, als je maar niet ouder bent dan 35 ofzo en er een klik is! Dit is de eerste keer dat ik een advertentie plaats en ik heb dan ook geen idee wat ik kan verwachten. Wel wat ik hoop? Ik hoop
Hete vrouw (30) daten