Meer info over
Naam:
Leeftijd:
Jaar
Woonplaats:
Provincie:
Land:
België
Sex date:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Mizou
37 Jaar · Stekene · Oost-Vlaanderen
ik hou van mannelijke types met donker haar en donkere ogen, alhoewel ik openstaat voor andere dingen. een man moet voor mij heel zacht en heel attent zijn, alle aandacht moet naar me zijn! ik ben op zoek naar avontuur en hopelijk voor
Hitsige chica (37) verwennen
Aimee070
27 Jaar · Den Haag · Zuid-Holland
Omdat ik van mooie lingerie hou en er veel van in me kast heb, maar ze Ik ben op zoek naar een mooie en lieve man tussen de 25 en 45 jaar die zich goed verzorgd. Ik ben zelf een pittige dame die van leiding houd maar het af en toe ook weg geeft.
Mooie babe (27) contacteren
Bloeem79
38 Jaar · Cromvoirt · Noord-Brabant
Grote kans dus dat er ook een hele leuke voor mij tussen zit, dat zal toch vast wel? Ik ben misschien eerst wat verlegen maar met humor ga je een heel eind komen bij mij hoor. Ik vind het hier nu al leuk en dan is er nog helemaal niks gebeurd
Geile Zuid-Amerikaanse (38) aanspreken
EsmeraldaLoopez
27 Jaar · Den Haag · Zuid-Holland
Volgt Leuke gezellige latina
Lekkere jongedame (27) verwennen
Yasminasa
27 Jaar · Ruiselede · West-Vlaanderen
Omdat ik dus vrijgezel ben en niet altijd de mogelijkheid heb gehad om mannen voor langere tijd te ontmoeten, moet ik wel een gevoel hebben dat die man mij iets te bieden heeft. Dit kan met woorden zijn, een bepaalde blik of gewoon gelijkenissen.
Natte meid (27) aanspreken