Meer info over Softi
Een gezellig mens waarmee ik kan lachen, waarmee ik gezellig samen kan zijn zonder dat dingen te moeilijk worden. Lekker luchtig, geen verplichtingen en we zien wel. Een eerste indruk, daar draait het allemaal om maar ik moet zeggen dat ik nogal kan overkomen als een kluns dus vind je het goed dat ik zo nog een keer voorbij loop? Flauw grapje maar ja wist ook niet goed wat ik hier neer moest zetten. Wat ik zoek of verwacht, een vrijblijvende kennismaking met een leuk gesprek en een glimlach op mijn gezicht.
Naam:
Softi
Leeftijd:
43 Jaar
Woonplaats:
Boekelo
Provincie:
Overijssel
Land:
Nederland
Sex date:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Gypsy
29 Jaar · Goes · Zeeland
Op relatiegebied ben ik nog een beetje zoekende. Ik laat dit graag nog even open om met een open vizier je te leren kennen. Hé hallo, laat ik me even voorstellen. Ik ben gypsy en een beetje een aparteling volgens sommige mensen.
Mooie Spaanse (29) uitnodigen
DewiDewi8005
37 Jaar · Leiderdorp · Zuid-Holland
Ook zin om er even uit te zijn, samen wat te ondernemen. Man wat klinkt dat alweer afgezaagd dat woordje samen. Als jij maar begrijpt wat ik bedoel dan gaat het helemaal goed komen en gaan wij gewoon een super gezellig uitje er van maken.
Geile latina (37) daten
Sex19Single
20 Jaar · Alkmaar · Noord-Holland
Volgt ik hou supper veel van sex,ik kan geen dag zonder
Lekkere Zuid-Amerikaanse (20) benaderen
Vic1990toria
27 Jaar · Aalst · Vlaams-Limburg
Jij hebt zelf ook wat in te brengen in bed, je bent niet bang voor speeltjes en ook het spelen van een bijvoorbeeld een strenge geile politieagent gaat je goed af. Ze zeggen wel eens dat latinas nogal warmbloedig zijn, ik moet je bekennen
Sexy Zuid-Amerikaanse (27) naaien
Dodo680608
49 Jaar · Maastricht · Limburg
Heerlijk samen naakt door het huis heen lopende genietend van elkaar, en niet van elkaar af kunnen blijven lijkt mij gewoon super, hoor dat jij ook zo mag zijn. Heerlijk elkaars fantasieën inwilligen en genieten van andere
Zwoele jongedame (49) sexdaten