Meer info over Florijn198605
Iemand die lief is en graag samen dingen doet. Misschien dat ik ook een beroep op je doe, als ik extra hulp nodig heb. Geen dominante type kerel, waar daar hou ik absoluut niet van. Misschien een keer samen naar de bioscoop of ook wandelen of winkelen. Daar hou ik wel van. Hoi. Het allerbelangrijkste: ik ben getrouwd en ik wil dat graag zo houden. Maar ik ben toch wel benieuwd, hoe het er allemaal hier aan toe gaat. Ik heet Florijn. En ik kom thuis niets te kort hoor. Maar ik zoek namelijk nieuwe contacten. Ik ben dus benieuwd wat mijn aanwezigheid hier mij zal opleveren.
Naam:
Florijn198605
Leeftijd:
31 Jaar
Woonplaats:
Dikkele
Provincie:
Oost-Vlaanderen
Land:
België
Sex date:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder
EliiisaX
26 Jaar · Beverwijk · Noord-Holland
Ik wil een lekkere man die geniet van een fijne sekspartij met mij. Maar niet alleen seks, het gaat mij om het totaalplaatje. Want als alles klopt dan pas kun je ook op de juiste manier genieten van elkaar. Het is meer dan lekker om samen
Mooie latin babe (26) contacteren
RocknRoll
41 Jaar · Hengelo · Overijssel
ik zie echt een oudere man voor me met licht grijs haar, die iedereen overal mensen kent en me mee op sleeptouw neemt, oh en je bent ook een kei in bed ;) maar dat spreekt voor zich kortom ik hou wel van een feestje, een dagje lekker winkelen
Lekkere chica (41) benaderen
Donkeremeid
32 Jaar · Hoogvliet · Zuid-Holland
Je zelfs Eerlijk oprecht monogaam Ben een goed uitziende gemengde dame met een goed hart dat graag weer verliefd wilt raken. Ben eerlijk oprecht gezellig en monogaam.
Zwoele guapa (32) daten
Missbrazil
31 Jaar · s-Hertogenbosch · Noord-Brabant
Al een keertje de lakens gedeeld met een Braziliaanse meid? Geloof me, eens je mij gehad hebt, wil je niets anders meer!
Geile jongedame (31) sexdaten
TaatjeTa98
19 Jaar · Bergen op Zoom · Noord-Brabant
Ik doe een proefondervindelijke studie. Mijn eerste Braziian wax is een feit en mennnn dat deed pijn!! Nu kan ik best wel wat hebben dacht ik maar blijkbaar is mijn huid toch net iets te gevoelig.. Hopelijk is het het waard geweest want
Mooie Spaanse (19) uitnodigen