Meer info over Bruggemans
Jij bent iemand die het wel ziet zitten om een leuke avond te hebben. En wat daarop volgt zie jij vanzelf wel. Jij hebt zelf ook de insteek om echt voor een relatie te gaan. Types waar ik op val heb ik niet maar ik kan het wel waarderen als een man netjes gekleed is. Gezellige goedgevulde en altijd vrolijke vrouw meldt zich! Waar zijn die leuke mannen? Ik ben een echte levensgenieter en ik doe zoveel mogelijk wat ik leuk vind. Alles loopt op rolletjes maar waar is die arm om mij heen? Of die lieve ochtendkus op mijn mond? Ik ben echt toe aan een heerlijke man en laten we beginnen met een date!
Naam:
Bruggemans
Leeftijd:
49 Jaar
Woonplaats:
Brugge
Provincie:
West-Vlaanderen
Land:
België
Sex date:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Misschien
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Dake
27 Jaar · Assen · Drenthe
Ik zoek een leuke heer die van experimenteren houdt en natuurlijk ook een lang voorspel. Als je hygiënisch bent en weet hoe je een vrouw moet verwennen, dan ben je de juiste voor mij. Ik word graag lang gelikt en anaal genomen.
Lekkere latin babe (27) neuken
MalinkaBE
35 Jaar · Genk · Vlaams-Limburg
Ben op zoek naar een lieve, attente man (cliché cliché cliché), om gezellige avonden door te brengen met een glaasje wijn, een mooie film, een goeie babbel, gewoon rustig nietsdoen of net impulsief een stapje
Leuke chica (35) contacteren
MonitaB
36 Jaar · Smallingerland · Friesland
Hoi! Ik ben Monita. Kan mezelf omschrijven als een lieve meid, sociaal en gezellig. Ik heb Zuid-Amerikaanse roots en dit vind je voornamelijk terug in mijn keuken.
Natte meid (36) uitnodigen
Oergezellig
57 Jaar · Naarden · Noord-Holland
Jij bent iemand die ook van humor houdt en positief in het leven staat. Een lief en betrouwbaar type met een warm karakter. Waar wij woont of vandaan komt, leeftijd, allemaal niet zo belangrijk. Het gaat om die ene kriebel toch? Mijn
Hitsige latin babe (57) aanspreken
Perries
30 Jaar · Zwolle · Overijssel
Je bent niet iemand die gelijk na het hand schudden en hallo zeggen het bed wil delen, even rustig me kaar besnuffelen en dan komen we er wel uit. Ook jij zoekt voor langere tijd.. Hmm had nu dan echt wel me ideetje klaar en nu heb ik hier
Leuke vrouw (30) neuken