Meer info over
Naam:
Leeftijd:
Jaar
Woonplaats:
Provincie:
Land:
België
Sex date:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
HarminaS
36 Jaar · Eelderwolde · Drenthe
Een normale leuke vent waar ik op kan rekenen, waar ik mee kan lachen en zonder witte sokken;) Daar ben ik dan :) vrijgezel en weer helemaal klaar voor een nieuw hoofdstuk, een nieuw avontuur!
Lekkere babe (36) daten
Klove1
31 Jaar · Rotterdam · Zuid-Holland
volgt volgt
Geile jongedame (31) neuken
EliiisaX
26 Jaar · Beverwijk · Noord-Holland
Ik wil een lekkere man die geniet van een fijne sekspartij met mij. Maar niet alleen seks, het gaat mij om het totaalplaatje. Want als alles klopt dan pas kun je ook op de juiste manier genieten van elkaar. Het is meer dan lekker om samen
Mooie latin babe (26) contacteren
Aimee070
27 Jaar · Den Haag · Zuid-Holland
Omdat ik van mooie lingerie hou en er veel van in me kast heb, maar ze Ik ben op zoek naar een mooie en lieve man tussen de 25 en 45 jaar die zich goed verzorgd. Ik ben zelf een pittige dame die van leiding houd maar het af en toe ook weg geeft.
Mooie babe (27) contacteren
MurrayFan
31 Jaar · Gent · Oost-Vlaanderen
Kun je omgaan met een vrouw met een beetje spontane acties en je gaat daar ook graag in mee. Je hebt je eigen leven ook op de rit en vind het tijd voor iets leuks maar dan ook wel iets heel serieus. Je wilt dagen vullen met liefde en kan alle
Lekkere jongedame (31) uitnodigen