Meer info over Goedheid
Voor mij is religie niet belangrijk, ik heb het van huis uit mee gekregen heb en daarom heb ik mij er altijd aan gehouden. Het is ook een leuke bezigheid voor mij. Een man met kinderen is voor mij geen probleem, het gaat mij om de liefde die ik kan geven en ontvangen. Groetjes. Hola, Comó estas? Dat betekent Hallo, hoe gaat het? Met mij gaat alles goed, ik ben een dame van zuid-amerikaanse afkomst en ben ook wel religieus opgevoed. Ik heb zelf geen kinderen, omdat ik daar nooit aan toe gekomen ben. Verder heb ik hier in Nederland wel familie wonen en ga ook vaak op reis om verre familieleden op te zoeken.
Naam:
Goedheid
Leeftijd:
59 Jaar
Woonplaats:
Beerzerveld
Provincie:
Overijssel
Land:
Nederland
Sex date:
Ja
Slikken:
Misschien
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder
LitaBonita
31 Jaar · Valkenburg · Zuid-Holland
Latina kitten wil alles behalve getemd worden! Ik en mijn vriend zijn dol op sex. vooral op experimenteel gebied, maar toch zoek ik een beetje ervaring. En met tegenzin van mijn vriend juist een man die verstand heeft van bondage.
Mooie Spaanse (31) uitnodigen
Florijn198605
31 Jaar · Dikkele · Oost-Vlaanderen
Iemand die lief is en graag samen dingen doet. Misschien dat ik ook een beroep op je doe, als ik extra hulp nodig heb. Geen dominante type kerel, waar daar hou ik absoluut niet van. Misschien een keer samen naar de bioscoop of ook wandelen
Hitsige chica (31) sexdaten
Knuffelbe890627
28 Jaar · Aalst · Oost-Vlaanderen
Steun en toeverlaat? Nee, ik ben nog maar 24 en ik wil nog volop genieten ;) Maar ik geef wel toe, soms voel ik me oud, alsof ik toe ben aan iets vast, wat aan de ene kant niet verkeerd zou zijn. En ik ben dan wel op zoek naar een vaste relatie,
Leuke vrouw (28) daten
Tweets
28 Jaar · Den Helder · Noord-Holland
Ben benieuwd. Heb niet echt een type voor ogen. Lief, stoer, beetje metro-man? Of is dat uit?? Hé hallo!! Leuk dat je even komt kijken!! Ik ben Tweets, zo gek als een deur haha. Althans dat vinden mijn vrienden. Ben een tweeling
Mooie meid (28) neuken
DewiDewi8005
37 Jaar · Leiderdorp · Zuid-Holland
Ook zin om er even uit te zijn, samen wat te ondernemen. Man wat klinkt dat alweer afgezaagd dat woordje samen. Als jij maar begrijpt wat ik bedoel dan gaat het helemaal goed komen en gaan wij gewoon een super gezellig uitje er van maken.
Geile latina (37) daten